חורף

24.11.12
הי הי!
חורף זאת העונה האהובה עליי! זה קרה רק בשנתיים-שלוש האחרונות, לפני זה הייתי לגמרי טיפוס של קיץ.
ובכן מעילים,סריגים,מגפיים, צעיפים ובעיקר גרביונים שזה מבחינתי הדובדבן בכל אאוטפיט ״חשוף״ רגליים בחורף.
אני מאוד אוהבת הדפסים ובמיוחד במקומות לא כל כך צפויים. החביבים עליי הם הגרביונים של זוהרה(זוהרה) ושל גל שטרן (גל שטרן), האחרונים מגיעים בקופסאות מדהימות כאילו הן הפתעות נעימות מאיזה מותג על (שאנל?). הגרביונים של גל שטרן נמכרים ברשת רזילי ועולים לא זול ( העונה ראיתי מחירים של 180 ש״ח) אך זו בהחלט השקעה לטווח ארוך. בשנה שעברה רכשתי 4 זוגות וכולם שרדו יפה ( וזה ידוע שכל העולם מאיים רק על הגרביונים שלי ). ההדפסים מיוחדים מאוד, בעיקר זהב בדוגמאות מדהימות על רקע שחור שהם האהובים עליי!
הגרביונים של זוהרה הם גם השקעה נבונה! וכל אחת תוכל למצוא את הגרביון המתאים לה! המבחר כל כך רחב ( במיוחד בחנות הקטנה והמדהימה שלהם בפלורנטין, אז מי ששם לא להתעצל וכן למצוא אותה), ההדפסים מרהיבים והצבעים נהדרים!

גל שטרן
זוהרה


העונה גם בהייץ אנד אם יש קולקציית גרביונים מהממת , מצאתי אחד שחור שקוף ועם הדפס בארוק מקטיפה-מושלם! וכחול מנצנץ עבה במיוחד! והמחירים? כמו שהייץ׳ אנד אם יודעים- שווה לכל כיס פאשניסטה.

כמובן שאין מה לדבר על איביי (אני מכורה כבר 6 שנים עם תעודות) שכן המבחר שם בלתי נדלה, במיוחד בסחורה מסין. כמובן יש לשים לב ממי מזמינים וכו׳ אך על זה ארחיב בהמשך בפוסטים מאוחרים יותר.
רכשתי כבר שני גרביונים בקיץ במחיר מצחיק של 7.50 $ לאחד וזה עוד יחסית יקר!

פול&בר שזהו ביתי ועבודתי ב5 שנים האחרונות, גם לא אכזבו הפעם


כמובן זהו חלק קטן מאובססיית הגרביונים שברשותי אך אני מניחה שהבנתם את הפואנטה:]

עד הפעם הבאה בתקווה שאבריא ואפרסם תמונות של אאוטפיטים עצמיים!
שיהיה שבוע טוב
XO
לנה.

Post Comment
Post a Comment

Auto Post Signature

Auto Post  Signature